Доставка та оплата

Ми намагаємося надати максимально вигідні умови і способи доставки і оплати для наших клієнтів.

Доставка здійснюється по всій території України: на склад Нової пошти, Justin або до дверей одержувача.

Детальні умови доставки розписані в картці кожного товару.

Оплата можлива декількома способами: готівкою або он-лайн оплата Visa / MasterCard.

Доставка товарів, як правило, здійснюється на наступний день після замовлення, але можливий варіант доставки навіть в день замовлення. У рідкісних випадках (коли товару немає на складі) виконання замовлення може зайняти більше часу.

Повернення або обмін товару належної якості

Ви можете повернути або обміняти товар, який Вам не підійшов, протягом 14 днів з моменту покупки. Це право вам гарантує «Закон про захист прав споживача».

Умови для обміну або повернення товару в даному випадку:

Згідно статті 9 Закону «Про захист прав споживачів», товар належної якості (без дефектів) може бути обміняний або повернутий в магазин протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, якщо дотримані наступні умови:

товар, не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, слідів розтину, немає слідів попадання рідини у виріб або на упаковку, документацію;
товарний вигляд збережений - тобто залишилися всі ярлики, наклейки і інше приладдя товару в незмінному вигляді, товар повністю укомплектований, упакований;
присутні всі документи на товар (інструкції, гарантійний талон, квитанція або товарний чек, що підтверджують покупку), збережені всі ярлики, заводське маркування та упаковка.

 © Всі права захищені
 Розробка інтернет магазину веб студія SEOTM.COM